Logo
Autodetailing – o czym warto wiedzieć
20 Lip 2016

Autodetailing – o czym warto wiedzieć

Post by Radek

Usługi autodetailingowe są coraz popularniejsze – oferują je kolejne myjnie, jednak nadal jest to usługa do pewnego stopnia niszowa. Kierowcy jednak szukają chętnie takich rozwiązań, które przysłużą się ich pojazdowi i pozwolą poprawić jego wygląd, funkcjonalność oraz komfort jazdy. W rzeczywistości dobrze przeprowadzony autodetailing jest szansą na podniesienie wartości rynkowej pojazdu.

Dokładne czyszczenie samochodu – myjnia to nie wszystko

Autodetailing to specjalistyczne, kompleksowe czyszczenie samochodu – przeprowadzają je wykwalifikowane, odpowiednio przygotowane myjnie, posiadające właściwy sprzęt i środki czystości oraz przeszkoloną kadrę. Nie polega to przecież na wycieraniu karoserii czy nawet polerowaniu jej – zanim w ogóle zabiera się za woskowanie samochodu, pojazd jest dokładnie oglądany. Za każdym razem zakres usług powinien być ustalany indywidualnie, ponieważ w różnym stopniu auta potrzebują dokładnego czyszczenia czy odświeżenia. Czasem wystarczy polerowanie i woskowanie, czasem trzeba odnowić powłokę lakieru.

Dokładne czyszczenie pojazdu to także polerowanie tych jego elementów, które zazwyczaj nie są tak drobiazgowo myte w czasie wizyty na myjni. Chodzi między innymi o felgi, reflektory czy nawet szyby. W takiej myjni oferującej autodetailing możesz liczyć na usunięcie nawet pozornie trwałych zabrudzeń, dokładne wypolerowanie szyb i czyszczenie felg.czyszczenie samochodi Szczecin

Czyszczenie tapicerki

Jeśli chodzi o wnętrze samochodu tu czyszczenie przebiega nawet jeszcze dokładniej. Jest to przecież przestrzeń, którą podróżują ludzie – często także małe dzieci, siedzące z tyłu. Tymczasem w obiciach foteli, na powierzchni tapicerki i na podłogach zbiera się z czasem mnóstwo zarazków, tłuste plamy itd. Aby zapewnić sobie samemu oraz swoim współpasażerom komfortową jazdę, warto wybrać profesjonalne pranie tapicerki samochodowej, które usuwa zabrudzenia, ściąga plamy, a także dogłębnie czyści obicia.

Jeśli w Twoim samochodzie są elementy skórzanych wykończeń, dobrym rozwiązaniem, wręcz wskazanym, jest ich prawidłowa impregnacja. Auto myjnia oferująca tak zaawansowane usługi powinna również zapewniać regenerację skór, czyszczenie ich i pokrywanie ich pielęgnacyjnymi preparatami. Naturalne skóry potrzebują właściwego traktowania, w przeciwnym razie szybko blakną i wycierają się. W autodetailingu liczy się przede wszystkim jakość – aby zapewnić doskonałe efekty, stosowane są także najlepsze preparaty. Tylko to, w połączeniu z dobrej jakości sprzętem, może dać oczekiwany rezultat.

Tags: , , ,

0 Comments