Logo
Dodatkowe oświetlenie przy pracy w polu jest potrzebne ?
21 Gru 2018

Dodatkowe oświetlenie przy pracy w polu jest potrzebne ?

Post by Radek

Bezpieczna i efektowna praca w ciemności

Warunkiem bezpiecznej i co najważniejsze efektownej pracy w ciemności jest oczywiście odpowiednie oświetlenie. Rolnictwo, ale również leśnictwo i warunki pracy w nich, to szczególne wymagania co do reflektorów roboczych. Wziąć tu pod uwagę należy bowiem zmienną pogodę, uderzenia, wielogodzinną pracę, a także pory dnia. Przy wyborze konkretnych oświetleń musimy więc liczyć na ich stabilność oraz odporność na brud i wodę. Nie są to lampy do użytku domowego czy wewnętrznego. One mają radzić sobie w czasem naprawdę ekstremalnych warunkach. Zanim więc podejmiemy decyzję o zakupie konkretnego modelu, zapoznajmy się ze wszystkimi jego parametrami i wskaźnikami.

Sklep rolniczy, to nie tylko części do maszyn rolniczych

części do ciągników Sklepy rolnicze proponują nam dziś szeroki wybór nie tylko części rolniczych, części do maszyn, ale również innych akcesoriów, które są niezbędne przy tego typu pracach. Szukając odpowiednich lamp czy reflektorów nie musimy wybierać się do specjalistycznego sklepu z oświetleniami. Dobrze wyposażony sklep rolniczy również ma je w ofercie. I co najważniejsze – będą to z pewnością modele, których przeznaczeniem jest tylko i wyłącznie pomoc przy konkretnych pracach.

Przykładowo sklep ZENOX oferuje nam bogaty wybór reflektorów i lamp roboczych wprost stworzonych do ciężkich zadań. Metalowa oprawa, wyprowadzone przewody elektryczne oraz regulowany kąt nachylenia przy większości z nich, to cechy które przy pracy polowej są niezastąpione. Decydując się na wybór modelu odpowiedniego dla nas, możemy więc dostosować wszystkie wskaźniki, które na daną chwilę wydają się nam potrzebne.

Wybierając konkretną lampę lub reflektor na stronie internetowej, możemy zapoznać się też ze wszystkimi jej parametrami. W większości przypadków w cenie jest już na przykład żarówka, a sama paczka z towarem może dojść do nas na drugi dzień roboczy.

Internetowy sklep rolniczy

Sklepów i hurtowni, które specjalizują się w sprzedaży części do maszyn rolniczych, artykułów rolniczych, a także odpowiednich oświetleń w dzisiejszej dobie jest naprawdę wiele. Zaczynając od tych klasycznych, które wybierają na pewno ci, którzy preferują bezpośrednią rozmowę ze sprzedawcą i dotknięcie produktu, po internetowe hurtownie. Te drugie nie odbiegają jednak w niczym od stacjonarnych sklepów. Co więcej, w większości przypadków mają nawet więcej zalet. Po pierwsze, internetowe zakupy, to rozwiązanie szybkie, bo części mogą dojść paczką już na drugi dzień. Po drugie, bo daje możliwość zdobycia części i akcesoriów trudno dostępnych.

internetowy sklep rolniczy

Zakupy w Internecie, to również oczywista oszczędność pieniędzy. Nie trzeba tankować swojego auta i jeździć od hurtowni do hurtowni. Jedyne co jest nam w takiej sytuacji potrzebne to komputer i łącze z Internetem. Wystarczy usiąść przy biurku i poszukać odpowiednich rozwiązań. Jeśli zależy nam na profesjonalnym doradztwie, również nic straconego. Rozmowa telefoniczna czy mailowa umożliwia przecież konsultacje ze sprzedawcą, który na pewno doradzi i odpowie na wszystkie dręczące pytania. Oszczędzamy więc czas, pieniądze i często nerwy.

Wspomniany już ZENOX, największy supermarket rolniczy w Polsce, oferuje nie tylko bogatą gamę produktów rolniczych, ale również profesjonalne doradztwo. Kiedy więc brakuje nam czasu, a przede wszystkim sprzętów, akcesoriów czy części do maszyn – warto na podobną stronę zajrzeć i samemu przekonać się, że takie rozwiązanie może być niezastąpione.

Zadbaj o właściwe oświetlenie w polu po zmroku

Zmierzając do sedna – jeśli planujemy porządki w ogrodzie, pracę w polu w późnych godzinach lub naprawy w warsztacie, wydaje się, że koniecznym będzie zakupienie odpowiedniej lampy. Oświetlenie zapewni nie tylko komfort wykonywanych czynności, ale również bezpieczeństwo. Zamiast wytężać wzrok, lepiej zainwestować i cieszyć się doskonałym widokiem zarówno w dzień, jak i w nocy. To czy zakupy zrobimy w sklepie stacjonarnym, czy wirtualnym nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Jednak dla naszej wygody i oszczędności lepszym rozwiązaniem okazuje się w wielu przypadkach sklep internetowy i możliwości, które daje. Wygoda zamówienia paczki z domu i brak rozjazdów po okolicznych miastach, to przecież niewątpliwy plus.

0 Comments